Belka
Środa, 21 Listopada 2018   imieniny: Albert, Janusz, Konrad
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Dzień Otwarty dla pierwszoklasistów

Data publikacji: 2013-03-18, Data modyfikacji: 2013-03-23
A A AWydrukDrukuj  
 
Dzień Otwarty dla pierwszoklasistów

16 marca 2013 roku w Szkole Podstawowej Nr 2 w Bytowie odbył się Dzień Otwarty dla przyszłych pierwszoklasistów (rocznik 2006 - 2007). W spotkaniu uczestniczyło ponad osiemdziesiąt dzieci. Czekał na nie dzień pełen miłych wrażeń. Przyszli uczniowie mieli możliwość zwiedzenia szkoły, poznali nauczycielki uczące w klasach młodszych i świetlicy szkolnej, wzięli udział we wspólnej pracy i zabawie. Podczas spotkania mogli uczestniczyć w „mini" lekcji, potańczyć przy muzyce, wykonać prace plastyczne w świetlicy szkolnej i wreszcie wziąć udział w zajęciach sportowych w sali gimnastycznej oraz salce gimnastyki korekcyjnej. W trakcie spotkania rodzice mogli porozmawiać z psychologiem szkolnym i logopedą, by rozwiać wszelkie wątpliwości związane z podjęciem nauki przez swoje pociechy.

W trakcie imprezy funkcjonowała kawiarenka, gdzie można było napić się ciepłej herbaty lub kawy. Podczas spotkania czekały na dzieci drobne upominki wykonane przez nauczycieli szkoły ( chorągiewki, kotyliony, plany lekcji). Każdy uczestnik otrzymał „coś" słodkiego. Dzieci i Rodzice pełni wrażeń opuszczali szkołę i deklarowali swój powrót pierwszego września.

 

Urząd Miasta Bytów, Źródło artykułu: http://www.bytow.com.pl, Autor zdjęć: Urząd Miasta Bytów
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat bytowski - powiat południowo-zachodniego skraju  województwa pomorskiegoz siedzibą w Bytowie. Do powiatu należą gminy: Bytów, Miastko, Borzytuchom, Czarna Dąbrówka, Kołczygłowy, Lipnica, Parchowo, Studzienice, Trzebielino oraz Tuchomie. Położony na Pojezierzu Bytowskim, na szlaku komunikacyjnym DK20 oraz 3 dróg wojewódzkich. Bogactwo powiatu stanowią liczne zabytki prawnie chronione w tym  gotycki zamek pokrzyżacki w Bytowie, oraz rezerwaty przyrody: Jezioro Kamień, Jezioro Orle oraz rezerwat Jezioro Smołowe.

  .
  Powiat bytowski zajmuje powierzchnię niespełna 220 ha czyli 12% całego województwa.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola